Описание

Бішофіт Полтавський - замість сотні таблеток
 

Бішофіт - унікальний магнієвий мінерал, роль якого ми недооцінюємо. Найчастіше він асоціюється з санаторним лікуванням і бішофітними ваннами. Насправді, все набагато серйозніше! По суті, це - джерело життя.

Процедури з використанням продукції Бішофіт Mg ++ рекомендовані в рамках санаторно-курортного лікування в якості додаткової або основної терапії. При серцево-судинних і нервових проблеми допоможуть ванни з бішофітом. Суглобам і спині - масаж, озокерит, фіз.процедури з гелем бішофіт. Від проблем шлунково-кишкового тракту допоможе позбутися Detoxmag - спеціальний препарат для внутрішнього прийому.

Лікарі рекомендують продовжувати процедури бішофітотерапії у себе вдома, абсолютно самостійно. Це дуже просто: розтирання і компреси з допомогою розчину або гелю Бішофіт Mg ++, загальні ванни і ванночки для ніг (Бішофіт Mg ++ «Кристалічний концентрат» для ванн).

Придбати продукцію Бішофіт Mg ++ можна в аптеках або Інтернет-магазинах.

Продукція Бішофіт Mg ++ виробляється тільки в м. Полтава групою компаній «Екобіз» та «Лабораторія натуральних технологій». Остерігайтеся підробок!